Sleva 15% s kódem DENDETI15. Kód platí na nezlevněné položky, zadejte v košíku a je platný od 24.5 do 1.6. Nezapomeňte těm rošťákům nechat také něco pěkného vyšít. I zviřátka umíme. Neváhejte nás kontaktovat. Tým Ó Froté
Zpět do obchodu

Registrace

Nemáte rádi umělá vlákna? S bavlněnými rychleschnoucími ručníky nešlápnete vedle!

Rychleschnoucí ručníky jsou velmi praktická a módní záležitost. Velmi často je najdete v provedení z umělých vláken. Ale málo kdo ví, že kvalitní rychleschnoucí ručníky existují i v bavlněném provedení. Směle zastanou všechny vlastnosti, které od rychleschnoucích ručníků očekáváte i vč. zajímavého designu. Pojďme se podívat, jaké existují možnosti.

Představa rychleschnoucích ručníků je spojená s tenkým, lehkým vzhledem. Takové jsou bavlněné Hammam ručníky a osušky. Do detailu jsme o nich a o rozdílech oproti froté psali v našem blogu. Hammam jsou plošně tkané látky s plochým povrchem. I když jsou bavlněné, nemají tradiční nadýchaný vlas, a proto jsou lehké a tenké. To navíc dokazuje gramáž, která se pohybuje od 230 do 380 g/m2. Dokážou rychle absorbovat vodu a stejně rychle vysychají. Hammam osušky se užívají pro venkovní letní aktivity a v zimních období jejich vlastnosti oceňují milovníci wellness, sauny a vnitřních sportů vč. plavání. Rychleschnoucí Hammam osušky mají také originální design s nápaditými, moderními motivy.

Dalším představitelem bavlněného provedení rychleschnoucích ručníků a osušek jsou ty vaflové. Vaflové osušky a ručníky svým vzhledem působí opačně. Pyšní se plastickým profilem díky specifické vazbě, kterou jsou vyráběny. Jsou tedy nadýchané, měkké, a přesto lehké s gramáží 420 g/m2. Díky své voštinové struktuře skvěle sají vodu a zároveň jsou rychleschnoucí. Můžete je tedy směle využívat v zimním období na všechny druhy vnitřních sportů, wellness a sauny. Hodí se také do koupelen se sníženou možností odvětrání, kde oceníte rychleschnoucí vlastnosti a zároveň barevné provedení v zajímavých neotřelých barvách.

Obě varianty rychleschnoucích ručníků a osušek si můžete prohlédnout v našem eshopu. Své si zde najdou jak příznivci sportovnějšího vzhledu, tak milovníci klasického pojetí ručníků, ale vždy s benefitem rychleschnoucího provedení.

PROHLÉDNOUT:  osušky do sauny>>  

Zpět do obchodu

Affiliate program