Zadejte v košíku kupón beach10 pro slevu 10% na plážové osušky!
Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a Platba

Ceník dopravy
Služba  Česko Slovensko
Objednávka nad 2 000 Kč ZDARMA *  N/A
PPL - pohodlné doručení na adresu 119 Kč 179 Kč
PPL ParcelShop    69 Kč 129 Kč
Balíkovna České Pošty   89 Kč N/A
Česká pošta - balík Do ruky 129 Kč N/A
Zásilkovna - osobní odběr (výdejní místo nebo Z-Box)   88 Kč 159 Kč
Zásilkovna domů 119 Kč  249 Kč

*Platí pro vybrané přepravce a pouze pro ČR

DOPRAVA S DORUČENÍM domů

Při doručování zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen. Pokud zjistíte závadu, zásilku nepřebírejte, případně zapište závadu do přepravního listu. Jestliže jste u již převzaté zásilky zjistili mechanické poškození, obratem kontaktujte doručitele.
 
PPL    
Kvalitní doručení s PPL. Balík Vám doručíme na adresu obvykle následující pracovní den. Pokud Vás kurýr nezastihne, zásilku Vám může opětovně doručit na adresu nebo ji uložit na nejbližším výdejním místě (PPL Parcelshopu), kde na Vás počká celých 7 dní. Jakmile převezmeme balík od e-shopu, zašleme Vám email, kde najdete informace o Vaší zásilce. Na uvedeném odkaze můžete sledovat pohyb zásilky a upravit adresu, den doručení nebo kontaktní údaje. V den rozvozu obdržíte ráno SMS s dvouhodinovým oknem, kdy Vám balík dorazí, a kontaktem na kurýra. Čekáte zásilku na dobírku? U kurýra ji zaplatíte v hotovosti nebo kartou. Pohyb zásilky můžete sledovat na ppl.cz
 

ZÁSILKOVNA DOMŮ          

Domů. Do kanceláře. Do práce na recepci. Řidič Zásilkovny vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Přivítejte ve dveřích řidiče v červeném s logem Zásilkovna. Odteď jezdí i k vám! Zásilku přivezeme do druhého dne s přesností doručení 90 minut. O každém pohybu zásilky máte dokonalý přehled - i v mobilu! Nezastihneme-li vás, zásilku uložíme na nejbližším výdejním místě. 

BALÍK DO RUKY      

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail. V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám. Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle aktuální potřeby.

Upozornění: Pro tento způsob doručení momentálně není možná platba na dobírku.

DOPRAVA NA VÝDEJNÍ MÍSTO

PPL PARCELSHOP   

Vyzvedněte si balík, až se Vám to bude hodit. Vyberte si z mnoha stovek PPL Parcelshopů, výdejních míst PPL po celé ČR. Jejich seznam naleznete ZDE. O uložení zásilky na PPL Parcelshopu Vás budeme informovat SMS i e-mailem. Ve většině výdejních míst si můžete balík vyzvednout také o víkendu. Zásilka zde na Vás bude v Parcelshopu čekat celých 7 dní! Zvolili jste platbu dobírkou? Platit můžete platební kartou. Pohyb zásilky můžete sledovat na ppl.cz

BALÍKOVNA České Pošty  

rychle rostoucí síť výdejen balíků. Najdete nás na každém rohu, nejen na poštách. V nákupáku, u školy i cestou z práce…Jsme všude tam, kde nás potřebujete mít. 

Upozornění: Pro tento způsob doručení momentálně není možná platba na dobírku.

BALÍK DO ZÁSILKOVNY        

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3000 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Zásilka bude k vyzvednutí zpravidla do 2 dne od odeslání. Během té doby ji můžete snadno sledovat. Vyzvednout ji může kdokoli pomocí zaslaného hesla a při převzetí ji lze rozbalit. Balíček lze na pobočce uschovat až 5 dní, max. hmotnost zásilky je 5 kg.

PLATBA 

Platby jsou zajišťovány platební bránou ShoptetPay od společnosti Shoptet s.s.,Dvořeckého 628/8, Břevnov, 169 00 Praha 6, IČO: 28935675, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. Zn. B 25395 vedeném u Městského soudu v Praze.

ONLINE PLATBA KARTOU  (Zdarma)

Volba pro okamžité bezhotovostní platby. Přijímáme spotřebitelské i business karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Apple Pay či Google Pay. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure v rámci inline platební brány. 

STandardní Bankovní převod (Zdarma)

Klasický bankovní převod je způsob platby, kdy platbu provádíte z prostředí vašeho internetového bankovnictví. Platbu si můžete ulehčit pomocí QR kódu, který Vám přijde v potvrzení objednávky emailem. Číslo bankovního účtu je 123-6457720267/0100, vedený u Komerční Banky a.s.. V případě že se rozhodnete později výrobek vrátit, peníze vám převedeme na váš účet. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, protože neplatíte dobírkovné.

DOBÍRKA 55 Kč

Pokud zvolíte způsob platby na dobírku, můžete za objednávku zaplatit na výdejním místě zásilkovny nebo přímo kurýrovi při obdržení zásilky. Budete mít možnost platit v hotovosti nebo platební kartou. Pokud se rozhodnete platit v hotovosti, ujistěte se, že jste si připravili přesnou částku - je možné, že kurýr nebude mít hotovost na vrácení. Ujistěte se, že jste uvedli správnou doručovací adresu. Nezapomeňte také uvést své mobilní číslo v uživatelském účtu, aby vás kurýr mohl předem informovat o plánovaném čase doručení. Služby České Pošty a.s. není možno kombinovat s touto možností platby. 

Zpět do obchodu

Affiliate program