Sleva 15% s kódem DENDETI15. Kód platí na nezlevněné položky, zadejte v košíku a je platný od 24.5 do 1.6. Nezapomeňte těm rošťákům nechat také něco pěkného vyšít. I zviřátka umíme. Neváhejte nás kontaktovat. Tým Ó Froté
Zpět do obchodu

Registrace

Tipy na dárky

Hledáte inspiraci na dárek pro Vaše blízké?
Chtěli byste překvapit něčím originálním a dopřát jim každodenní hýčkání luxusním froté?
Vyberte si z naší nabídky speciálních ručníkových balíčků, které potěší svou kvalitou, hebkostí a rozmazlí jemným dotykem. Dostanou kousek wellness do Vašeho domova. Co víc si přát?!

Cena

1193165
11193165

Značky

Barva

Materiál

Velikost

Položek k zobrazení: 28
Nahoru
Další produkty
28 položek celkem
Sháníte inspiraci na dárek pro vaše blízké? Chtěli byste je překvapit něčím originálním a dopřát jim každodenní luxus s měkkými froté materiály? V naší nabídce máme speciální ručníkové balíčky, které potěší nejen svou vynikající kvalitou, ale i hebkostí a jemností. Co víc si přát? Podívejme se podrobněji na naši skvělé tipy na dárky!
 
Jaké tipy na dárky vám můžeme nabídnout?
  • Sady ručníků,
  • dorty z ručníků,
  • dárková balení ručníků,
  • výšivky.
Vymyslet originální dárek pro své známé je vždy obtížné. Obzvlášť, pokud se jedná o naše nejbližší, které je po tolika letech těžké překvapit něčím novým. Naše originální nápady se vám jistě zalíbí! Sady ručníků ocení jak vaše maminka, tak sourozenec nebo někdo, kdo se zrovna přestěhoval! Jedná se o kvalitní froté ručníky, které máme v několika možných barvách. Dalším skvělým tipem jsou dorty z ručníků. Dorty jsou na výběr taktéž v různých barvách a jsou ozdobeny nádhernými květinami. Něco lehce osobnějšího jsou výšivky na ručníky. Krásná památka a osobní dárek v jednom. Výšivky vám uděláme na míru a na výběr máme mnoho krásných fontů a barev
 
Proč si vybrat dárek od Ofrote?
  • Jsme malá rodinná firma a vždy si stojíme za tím, jak kvalitní produkty našim zákazníkům prodáváme, protože opravdu na každé objednávce záleží, tak stejně jako na vašem blízkém, pro kterého dárek kupujete.  
  • Naše výrobky jsou vyrobeny z nejušlechtilejších druhů bavlny a jiných mimořádně kvalitních materiálů.
Vyberte si z naší široké nabídky a darujte svým blízkým chvíle dokonalého odpočinku a péče.
Zpět do obchodu

Affiliate program