Zpět do obchodu

Registrace

Hammam Ručníky - rozdíly oproti froté

Je tu prázdninové období, doba dovolených a ležení na pláži, proto je ten nejvhodnější čas představit si základní rozdíly mezi ručníky Hammam a froté ručníky. K čemu jsou Hammam ručníky vhodné a co očekávat při první koupi. Ručníky Hammam jsou pro zákazníky v Evropě stále novým pojmem, i když jsou již nějakou dobu velmi oblíbené ve Středomoří, v Austrálii i na západním pobřeží Ameriky.

Vyjasněme si předem domněnky, že ručníky Hammam se hodí pouze pro dovolenou na pláži, anebo do sauny. Ano, lze je používat jako fantastické plážové ručníky, ale jsou mnohem víc než to. Vyrovnají se všem osuškám a v mnohém je dokonce předčí – jsou vynikající pro všechny sportovní aktivity, cestování, kempování, turistiku. Velmi dobře je lze použít jako osušky do sauny. K těmto účelům je doporučujeme, neboť jsou nejlehčí a nejkompaktnější.

Do koupelen můžeme doporučit ručníky Terry Hamman, které jsou poněkud tlustší, a přitom jsou mnohem lehčí, srovnáme-li je s froté ručníky. Také podstatně rychleji schnou. Tyto oboustranné ručníky mají z jedné strany nízký froté vlas a na druhé straně plošně tkanou hammam vazbu. Ručníky jsou tedy určeny pro každého, kdo chce využít to nejlepší. Typickým příkladem této kategorie je osuška Makadi. Ostatní modely si můžete prohlédnout v nabídce našich plážových osušek.

V čem je technologie hammam jiná a unikátní? Všechny ručníky a osušky Hammam jsou plošně tkané látky, s plochým povrchem. Tím, že nemají klasický nadýchaný vlas, jako třeba froté materiály, jsou podstatně lehčí a tím použitelnější tam, kam je potřebujete často přenášet. Neznamená to však, že by absorbovaly méně vody než jejich froté alternativy. A i když je váš ručník Hammam tenký a lehký, ohromí vás svým rychlým pohlcováním vody a rovněž svou schopností následně rychle uschnout. Delším používáním a praním se savost ručníků ještě zvyšuje. Je to přesný opak froté ručníků – ty jsou nadýchané a savé zpočátku a častým praním se jejich objem ztrácí a vlastnosti i životnost se zhoršují.

Osušky a ručníky Hammam nemusíte používat pouze na utírání; skvěle vám totiž na pískové nebo travnaté pláži nahradí deku. A přitom jsou skladné, lehké, snadno udržovatelné.

 

PROHLÉDNOUT:  plážové osušky>>     osušky do sauny>>  

 

 

Zpět do obchodu

Affiliate program