Zpět do obchodu

Registrace

Luxusní osušky

Máte rádi na své pokožce hebké materiály? Užíváte si nadýchanou přízi kvalitních osušek? Když Vás značková osuška obalí jemnými kudrlinkami? Pak jste na správném místě.
Nabízíme výběr z několika druhů osušek, pro které doporučujeme jejich ideální použití, jako jsou osušky do sauny a plážové osušky. Zároveň u nás najdete bambusové osušky, osušky z egyptské bavlny i tradiční froté osušky vždy ve velkém výběru barev a velikostí s gramáží až do 700 g/m2Naší specialitou jsou osušky maxi rozměrů pro použití na pláži  a pro sportovní vyžití jako je fitness či tenis. Také mají své pevné místo v provozech salónů a v hotelových zařízeních.
Tyto luxusní osušky vám při správné péči vydrží opravdu dlouho.
Navíc dodáváme osušky se jménem, díky čemuž se kvalitní osuška stane Vaší osobní záležitostí.

Cena

1192845
11192845

Značky

Barva

Gramáž

Materiál

Řada

Velikost

Položek k zobrazení: 114
Nahoru
Další produkty
114 položek celkem
Všichni občas potřebujeme větší ručník, nějakou super velkou hebkou osušku, kterou si vezmeme na dovolenou k moři či k bazénu. Výběr takové osušky bychom tedy neměli brát na lehkou váhu! My vám tento výběr usnadníme, podívejte se na náš výběr těch nejlepších osušek na trhu
Nabízíme výběr z několika druhů osušek, včetně:
  • osušek do sauny,
  • osušek z egyptské bavlny,
  • froté osušek,
  • osušek se jménem,
  • plážových osušek,
  • bambusových osušek a také vaflových osušek.
Kromě toho jsou k dispozici osušky ve velkém výběru barev a velikostí s gramáží až do 700 g/m2. Naší specialitou jsou osušky maxi rozměrů, které jsou ideální pro použití na pláži a pro sportovní vyžití jako je fitness a tenis. Luxusní osušky jsou také oblíbené v salónech a hotelových zařízeních. Každý si tedy u nás vybere to své
Naše osušky jsou vyráběny z měkkých a hebkých materiálů, které poskytují komfort a pohodlí při používání. Nabízíme také personalizované osušky se jménem, díky čemuž se kvalitní osuška stane vaší osobní záležitostí nebo někomu můžete udělat radost a osušku darovat. Pokud se o své osušky budete správně starat, vydrží vám opravdu dlouho.
Proč osušky od Ofrote?
  • Jsme malá rodinná firma a vždy si stojíme za tím, jak kvalitní produkty našim zákazníkům prodáváme, protože opravdu na každé objednávce záleží! 
  • Naše výrobky jsou vyrobeny z nejušlechtilejších druhů bavlny a jiných mimořádně kvalitních materiálů

Levné, ale kvalitní

Nelamte si hlavu s předraženými osuškami. Vyberte si z naší nabídky kvalitních osušek, které jsou především cenově dostupné.  
Zpět do obchodu

Affiliate program