Zpět do obchodu

Registrace

Pro děti

Přinášíme speciální kategorii věnovanou právě dětem, plnou měkkých ručníků, osušek, dětských ponč, froté ručníků s kapucí a dalších výrobků pro jejich citlivou pokožku. Novým hitem jsou například skvělé vaflové osušky, které máme hned v několika originálních barvách! Prodáváme obzvláště měkké látky, které jsou jako mazlení s vlastním plyšovým medvídkem, a nabízíme také osuškové kousky ideální pro osušení po koupání nebo odpoledním plavání v bazénu. Rodiče jistě potěší, že investují do těchto kvalitních výrobků, které nepoškodí pokožku jejich ratolestí a zároveň jsou neuvěřitelně příjemné! Nejenže jsou materiály pečlivě vybrané, ale jsou také v nádherných barvách, které děti povzbudí k tomu, aby se do nich s radostí zabalily i mimo dobu koupání. Prohlédněte si všechny produkty a udělejte radost i těm nejmenším! 

Cena

1481195
11481195

Značky

Položek k zobrazení: 17
Nahoru
Další produkty
17 položek celkem

Rádi bychom vám představili naši speciální kategorii věnovanou dětem. Nabízíme množství měkkých ručníků, osušek, dětských ponč s kapucí a dalších produktů, které jsou speciálně navrženy pro citlivou dětskou pokožku! Novým hitem jsou například skvělé vaflové ručníky, které máme v několika originálních barvách! Nabízíme velmi měkké materiály, které jsou skvělé nejen na mazlení. 

Všichni se shodneme na tom, že děti mohou být občas vybíravé a každé dítě má rádo něco zcela jiného. Obyčejné osušky pro děti nemusí být tak zajímavé, proto jsme se rozhodli pro netradiční dětská ponča! Jsou měkoučká, barevná a především teplá. Jedná se o Hammam pončo z jemné bavlny, které je vhodné pro děti okolo 4-6 let

Proč si vybrat ručníky a ponča pro děti od Ofrote?

  • Jsme malá rodinná firma a vždy si stojíme za tím, jak kvalitní produkty našim zákazníkům prodáváme, protože opravdu na každé objednávce záleží! 
  • Naše výrobky jsou vyrobeny z nejušlechtilejších druhů bavlny a jiných mimořádně kvalitních materiálů.

Dopřejete svým dětem kvalitní osušku, ať už jste na dovolené či doma? Věříme, že se naše výrobky zalíbí nejen vám, ale i vašim dětem.

Zpět do obchodu

Affiliate program