Zpět do obchodu

Registrace

Garance Spokojenosti 30 dní

Od 1.1. 2023 Vám umožňujeme vrácení zboží ve lhůtě 30 dní zdarma přes podací místa Zásilkovny. Pokud vám vrácení přes pobočku Zásilkovny nevyhovuje, můžete ho poslat i poštou nebo jiným kurýrem (na vaše náklady) na naši adresu: Tutti Froté s.r.o., Jižní 586, 28144 Zásmuky

Jak funguje vrácení zdarma přes Zásilkovnu?

Neprané a nepoužité zboží zabalte a přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy. Pokud vracíte jen část zboží z objednávky, vyznačte na formuláři, které zboží vracíte. Na balík nemusíte psát naši ani Vaši adresu, tu si vyplní sama Zásilkovna po nahlášení našeho kódu.

Zboží odneste na nejbližší podací místo Zásilkovny. Podacích míst je více než 3000 po celé ČR a SR a jejich seznam a adresy naleznete zde  https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Na Zásilkovně nahlásíte náš kód 96402903

Po nahlášení kódu si na Zásilkovně automaticky vygenerují štítek s naší adresou a na balík ho nalepí. Doručení Zásilkovnou na náš sklad může trvat až 3 pracovní dny.

Veškeré informace, které od vás potřebujeme, jsou součástí formuláře. Peníze Vám vrátíme na bankovní účet uvedený na formuláři o odstoupení od smlouvy. Peníze vrátíme co nejrychleji, maximálně však do 14 dní.

V případě nejasností nás kontaktujte na e-mailu: info@ofrote.cz nebo tel: 777 559 426

Odstoupeni od smlouvy Tutti Frote 1.1.23   Reklamacni form Tutti Frote 1.1.23

 

Zpět do obchodu

Affiliate program