Sleva 15% s kódem DENDETI15. Kód platí na nezlevněné položky, zadejte v košíku a je platný od 24.5 do 1.6. Nezapomeňte těm rošťákům nechat také něco pěkného vyšít. I zviřátka umíme. Neváhejte nás kontaktovat. Tým Ó Froté
Zpět do obchodu

Registrace

Koupelna jak z 5* hotelu? Snadno a rychle!

Chtěli byste Vaše hosty překvapit něčím neobvyklým a dát jim pocit jako by nocovali v 5hvězdičkovém hotelu? Pusťte se do skládání ručníků ve Vaší koupelně a vykouzlíte za pár chvil opravdový skvost, díky kterému jako hostitelka určitě zabodujete!

Co budete potřebovat:

  • 1 osušku nebo maxi osušku
  • 1 malý ručník
  • 1 hostovský ručník – my říkáme tzv. „utírák“

My čekáme menšího hosta, tak jsme použili růžovou osušku Maxi Ontario 68*127cm, růžový ručník Maxi Boston 55*100cm a šedý „utírák“ 40*60cm namísto malého ručníku na obličej.

Je skutečně jednoduché docílit luxusního looku v koupelně díky skládání ručníků do originálního tvaru za pomoci topného žebříku, který má doma většina z nás. Kdybyste náhodou doma žebříkové topení neměli, můžete použít např. opěradlo židle nebo vanu. Pokud jste v hotelích nasbírali nějaké mini šampónky, sprcháče apod., budou se Vám hodit na dozdobení finálního díla. 

Jednoduchý postup:

  1. Základem je osuška, kterou přeložíme po délce na třetiny. Třetina je orientační údaj, důležité je, aby se Vám to líbilo. A pak můžete osušku rovnou pověsit na žebřík.
  2. Vezměte ručník a položte ho lícem navrch. Přeložte spodní konec do 2/3 a pak znovu přeložte zpět ke spodnímu okraji. Tím docílíte toho, že je vidět pouze lícová strana ručníku. (foto 1 a 2)
  3. Ručník opatrně otočte, aby se Vám nerozpadl a složte ho po délce na třetiny tak, abyste mohli vložit jeden roh do protějšího přehybu. Tím Vám vznikne kapsa. Ručník pak zavěsíte na poskládanou osušku. (foto 3 a 4)
  4. Vezměte utírák a poskládejte ho do harmoniky stejně tak, jako byste pracovali s papírem. Přehněte a voilá …. máte vějíř.
  5. Vějíř zastrčíte do připravené kapsy v ručníku a máte hotovo!  (foto 5)

 Přejeme Vám spoustu spokojených hostů!

 

PROHLÉDNOUT:  RUČNÍKY >>     OSUŠKY >>

 

Zpět do obchodu

Affiliate program